Онлайн-консультант інженера з охорони праці
Фільтр:
Всі
Атестація робочих місць
Будівництво
Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій
Вогневі роботи
Електробезпека
Засоби індивідуального захисту
Підготовка до перевірок Держпрацею
Медичні огляди
Навчання та інструктажі
Пожежна безпека
Роботи на висоті
Сільське господарство
Системи вентиляції
Система управління охороною праці (СУОП)
Транспорт
Цивільний захист та техногенна безпека
Інші
Розроблення документації
Звітність
Роботи підвищеної небезпеки
Дозвільна документація
Домедична допомога
Пільги та компенсації
Ризик-менеджмент
Охорона праці в офісі
Регулювання праці окремих категорій працівників
Анонім

Згідно з п. 3 ст. 35 Закону України «Про дорожній рух» технічні засоби для агропромислового комплексу, визначені Законом України «Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України», не підлягають обов’язковому технічному огляду. Чи повинні проходити щорічний технічний огляд навантажувачі, які працюють в АПК?

На запитання відповідає
Грицай Юрій Володимирович,
начальник відділу охорони праці фірми "Т.М.М."

Згідно з вимогами ст. 34 Закону України «Про дорожній рух» підлягають відомчій реєстрації:

  • великотоннажні транспортні засоби та інші технологічні транспортні засоби – центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці (Держпраці) згідно з Порядком…

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ