Онлайн-консультант інженера з охорони праці
Фільтр:
Всі
Атестація робочих місць
Будівництво
Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій
Вогневі роботи
Електробезпека
Засоби індивідуального захисту
Підготовка до перевірок Держпрацею
Медичні огляди
Навчання та інструктажі
Пожежна безпека
Роботи на висоті
Сільське господарство
Системи вентиляції
Система управління охороною праці (СУОП)
Транспорт
Цивільний захист та техногенна безпека
Інші
Розроблення документації
Звітність
Роботи підвищеної небезпеки
Дозвільна документація
Домедична допомога
Пільги та компенсації
Ризик-менеджмент
Охорона праці в офісі
Регулювання праці окремих категорій працівників
Анонім

Підприємство експлуатує систему внутрішнього пожежного водопроводу, яка живиться із власних пожежних свердловин, що підтверджується дозволом на спецводокористування. У результаті розгерметизації підземної частини водогону були втрати води, оскільки проводилась постійна підкачка компенсаційними насосами для підтримування тиску в системі. Дана несправність підтверджується записами обслуговуючої організації. Після подання даних по лічильниках місцевий Водоканал вимагає сплатити втрати води як водовідведення. Прошу роз'яснити:

  1. На підставі чого протипожежні свердловини були внесені в реєстр Водоканалу?
  2. Чи є правомірною вимога щодо сплати втрат як водовідведення?
  3. Як домогтися виключення пожежних свердловин з реєстру Водоканалу?
На запитання відповідає
Волков Сергій Анатолійович,
експерт з питань енергетики

Згідно з вимогами п. 3.7 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Мінжитлокомунгоспу від 27.06.2008 № 190 (далі – Правила), розрахунки, зокрема за скид стічних…

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ