Онлайн-консультант інженера з охорони праці
Фільтр:
Всі
Атестація робочих місць
Будівництво
Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій
Вогневі роботи
Електробезпека
Засоби індивідуального захисту
Підготовка до перевірок Держпрацею
Медичні огляди
Навчання та інструктажі
Пожежна безпека
Роботи на висоті
Сільське господарство
Системи вентиляції
Система управління охороною праці (СУОП)
Транспорт
Цивільний захист та техногенна безпека
Інші
Розроблення документації
Звітність
Роботи підвищеної небезпеки
Дозвільна документація
Домедична допомога
Пільги та компенсації
Ризик-менеджмент
Охорона праці в офісі
Регулювання праці окремих категорій працівників
Анонім

Чи обов’язково ліфтеру проходити медогляд (нарколог та психіатр) під час попереднього (періодичного) медичного огляду? Медичний заклад вважає, що обов’язково потрібно проходити.

На запитання відповідає
Федоренко Микола Дмитрович,
експерт з питань охорони праці

Ліфтери повинні проходити медичний огляд (п. 9.7.5 Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів, НПАОП 0.00-1.02-08). У ліфтах класу III (для установ  охорони  здоров'я) і ліфтів вантажопасажирських класу IV дозволяється транспортування пасажирів тільки в супроводі ліфтера (п. 6.2.6 НПАОП…

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ