Онлайн-консультант інженера з охорони праці
Фільтр:
Всі
Атестація робочих місць
Будівництво
Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій
Вогневі роботи
Електробезпека
Засоби індивідуального захисту
Підготовка до перевірок Держпрацею
Медичні огляди
Навчання та інструктажі
Пожежна безпека
Роботи на висоті
Сільське господарство
Системи вентиляції
Система управління охороною праці (СУОП)
Транспорт
Цивільний захист та техногенна безпека
Інші
Розроблення документації
Звітність
Роботи підвищеної небезпеки
Дозвільна документація
Домедична допомога
Пільги та компенсації
Ризик-менеджмент
Охорона праці в офісі
Регулювання праці окремих категорій працівників
Анонім

Чи може провести спеціальне навчання для працівників, зайнятих на роботах, що входять до Переліку робіт з підвищеною небезпекою та Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі, комісія підприємства, якщо члени такої комісії пройшли навчання в навчальному центрі та мають відповідні посвідчення? 

На запитання відповідає
Жданюк Андрій,
головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано-Франківській області

У статті 18 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-ХІІ (далі – Закон про охорону праці), зі змінами відповідно до Закону України від 04.02.2021 № 1213-IX, та розділі 4 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого…

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ