Онлайн-консультант інженера з охорони праці
Фільтр:
Всі
Атестація робочих місць
Будівництво
Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій
Вогневі роботи
Електробезпека
Засоби індивідуального захисту
Підготовка до перевірок Держпрацею
Медичні огляди
Навчання та інструктажі
Пожежна безпека
Роботи на висоті
Сільське господарство
Системи вентиляції
Система управління охороною праці (СУОП)
Транспорт
Цивільний захист та техногенна безпека
Інші
Розроблення документації
Звітність
Роботи підвищеної небезпеки
Дозвільна документація
Домедична допомога
Пільги та компенсації
Ризик-менеджмент
Охорона праці в офісі
Регулювання праці окремих категорій працівників
Анонім

Згідно з Правилами пожежної безпеки в Україні «пожежні гідранти і водойми повинні мати під'їзди з твердим покриттям». Фактично на підприємстві до гідранта під'їзд із твердим покриттям за 10 метрів. Чи буде це порушенням Правил, чи потрібне тверде покриття до самого гідранта (люка)?

На запитання відповідає
Маркін Сергій Олександрович,
директор та головний спеціаліст ТОВ «Агенція незалежного інспектування "Експерт"»

На перший погляд, запитання є дуже дискусійним. Причина тому полягає у тексті вимоги розділу V глави 2 пункту 2.1 підпункту 5 Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417 (далі – Правила пожежної безпеки в Україні): «пожежні…

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ