Онлайн-консультант інженера з охорони праці
Фільтр:
Всі
Атестація робочих місць
Будівництво
Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій
Вогневі роботи
Електробезпека
Засоби індивідуального захисту
Підготовка до перевірок Держпрацею
Медичні огляди
Навчання та інструктажі
Пожежна безпека
Роботи на висоті
Сільське господарство
Системи вентиляції
Система управління охороною праці (СУОП)
Транспорт
Цивільний захист та техногенна безпека
Інші
Розроблення документації
Звітність
Роботи підвищеної небезпеки
Дозвільна документація
Домедична допомога
Пільги та компенсації
Ризик-менеджмент
Охорона праці в офісі
Регулювання праці окремих категорій працівників
Анонім

У статті 17 Закону України «Про відходи» зазначено: «суб'єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов'язані призначати відповідальних осіб у сфері поводження з відходами» (відходи 1–4 класу небезпеки). На підприємстві це повинна бути штатна одиниця або обов’язки відповідального можна покласти на будь-кого (інженер з охорони праці тощо)? Чи є підстави на законодавчому рівні щодо отримання доплати за додаткову роботу?

На запитання відповідає
Золіна Ася Сергіївна,
інженер з охорони праці

Підпунктом «м» ст. 17 Закону України «Про відходи» зазначено також те, що суб'єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов'язані забезпечувати професійну підготовку, підвищення кваліфікації та проведення атестації фахівців у сфері поводження з відходами.

Тобто серед…

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ