Онлайн-консультант інженера з охорони праці
Фільтр:
Всі
Атестація робочих місць
Будівництво
Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій
Вогневі роботи
Електробезпека
Засоби індивідуального захисту
Підготовка до перевірок Держпрацею
Медичні огляди
Навчання та інструктажі
Пожежна безпека
Роботи на висоті
Сільське господарство
Системи вентиляції
Система управління охороною праці (СУОП)
Транспорт
Цивільний захист та техногенна безпека
Інші
Розроблення документації
Звітність
Роботи підвищеної небезпеки
Дозвільна документація
Домедична допомога
Пільги та компенсації
Ризик-менеджмент
Охорона праці в офісі
Регулювання праці окремих категорій працівників
Анонім
Останні новини
27.07.2021
Набрав чинності Наказ Мінекономіки від 05.05.2021 № 913-21, яким затверджено типові форми трудових договорів про надомну та дистанційну роботи

16 липня набрав чинності Наказ Мінекономіки від 05.05.2021№ 913-21, яким затверджено типові форми трудових договорів про надомну та дистанційну роботи, зокрема:

  • типову форму трудового договору про надомну роботу;
  • типову форму трудового договору про дистанційну роботу.

Зазначені трудові договори були затверджені у зв’язку з прийняттям Закону України від 04.02.2021 № 1213-IX щодо запровадження двох самостійних видів (форм) роботи – дистанційної та надомної.

Для цього у Кодекс законів про працю України (далі – КЗпП) введено дві нові статті:

  • Стаття 601 «Надомна робота»

Цитата

Надомна робота – це така форма організації праці, коли оплачувана робота виконується працівником за місцем його проживання або в інших заздалегідь обраних ним приміщеннях, які характеризуються наявністю закріпленої зони, технічних засобів (основних виробничих і невиробничих фондів, інструменту, приладів, інвентарю) або їх сукупності, потрібної для виробництва продукції, надання послуг, виконання робіт або функцій, передбачених установчими документами, але поза виробничими або робочими приміщеннями власника підприємства, установи, організації або уповноваженого ним органу.

Головна риса надомної роботи: при виконанні надомної роботи робоче місце працівника є фіксованим та не може бути змінене з ініціативи працівника без погодження з роботодавцем у спосіб, визначений трудовим договором про надомну роботу.

  • Стаття 602 «Дистанційна робота».

 

Цитата

Дистанційна робота – це така форма організації трудових відносин між працівником та роботодавцем та/або виконання роботи, коли робота виконується працівником поза приміщеннями роботодавця в будь-якому місці за його вибором та з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Головна риса дистанційної роботи: під час виконання дистанційної роботи працівник самостійно обирає власне робоче місце та персонально відповідає за забезпечення безпечних та нешкідливих умов праці на ньому.

Хочемо звернути увагу, що при укладенні трудового договору про надомну та дистанційну роботу обов’язковим є додержання письмової форми (п. 61 ч. 1. ст. 24 КЗпП).

 

                                                                 

Джерело: Федерації профспілок України