Онлайн-консультант інженера з охорони праці
Фільтр:
Всі
Атестація робочих місць
Будівництво
Нещасні випадки, профзахворювання та аварії
Електробезпека
Засоби індивідуального захисту
Перевірки Держпраці
Медичні огляди
Навчання та інструктажі
Пожежна безпека
Роботи на висоті
Сільське господарство
Система управління охороною праці (СУОП)
Транспорт
Цивільний захист та техногенна безпека
Інші
Розроблення документації
Роботи підвищеної небезпеки
Дозвільна документація
Домедична допомога
Пільги та компенсації
Ризик-менеджмент
Охорона праці в офісі
Регулювання праці окремих категорій працівників
Умови праці та відпочинку
Анонім
Події
03.07.2024
Делегація Гендиректорату Єврокомісії з питань цивільного захисту та операцій гуманітарної допомоги відвідала ДСНС України

До України з ознайомчою місією приїхала делегація представників Генерального Директорату Європейського Комісії з питань цивільного захисту та операцій гуманітарної допомоги «DG ECHO» на чолі з Генеральним директором Мацеєм Поповскі.

Європейська делегація провела робочу зустріч з керівництвом Державної служби України з надзвичайних ситуацій, на якій обговорювалися питання взаємодії з Механізмом цивільного захисту Європейського Союзу, основні виклики та потреби. 

Голова ДСНС України Андрій Даник подякував іноземним партнерам за непохитну підтримку у надзвичайно складні часи для нашої держави. 

Цитата

«Спектр завдань, які виконують фахівці ДСНС за час повномасштабного вторгнення значно розширився. Ми не тільки ліквідовуємо наслідки ворожих атак, працюємо над удосконаленням протоколів безпеки, наразі ще й проводимо підготовку до зимового періоду, яка ускладнюється постійними ворожими атаками на об’єкти критичної інфраструктури, й не тільки. Перелік наших першочергових потреб постійно узагальнюється та оновлюється. Ми вдячні вам за допомогу та підтримку. Разом переможемо», – зазначив очільник ДСНС. 

Представники іноземної делегації ознайомилися з тим, як рятувальники використовують техніку та обладнання, отримані у рамках взаємодії з Механізмом цивільного захисту ЄС й обмінялися думками щодо подальшої підтримки у межах потреб ДСНС. 

Своєю чергою фахівці Служби поділилися власним досвідом роботи під час збройних атак на об’єкти критичної та цивільної інфраструктури, окреслили першочергові потреби та обговорили питання подальшого співробітництва.

Джерело: Державна служба України з надзвичайних ситуацій