Онлайн-консультант інженера з охорони праці
Фільтр:
Всі
Атестація робочих місць
Будівництво
Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій
Вогневі роботи
Електробезпека
Засоби індивідуального захисту
Підготовка до перевірок Держпрацею
Медичні огляди
Навчання та інструктажі
Пожежна безпека
Роботи на висоті
Сільське господарство
Системи вентиляції
Система управління охороною праці (СУОП)
Транспорт
Цивільний захист та техногенна безпека
Інші
Розроблення документації
Звітність
Роботи підвищеної небезпеки
Дозвільна документація
Домедична допомога
Пільги та компенсації
Ризик-менеджмент
Охорона праці в офісі
Регулювання праці окремих категорій працівників
Анонім

Згідно з Правилами ОП під час роботи з інструментами та пристроями (НПАОП 0.00.-1.71-13 п. 7.26-7.34) проводяться випробування приставних драбин та стрем'янок. На нашому підприємстві експлуатуються драбини пересувні з площадкою. Яким чином і чи передбачено законодавством проведення випробовувань драбин пересувних з площадкою, оскільки в Правилах НПАОП 0.00.-1.71-13 вони не вказані?

На запитання відповідає
Волков Сергій Анатолійович,
експерт з питань енергетики

Згідно з вимогами пункту 1.5 Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті, затверджених наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 27.03.2007 № 62 (далі – Правила), для створення безпечних умов під час…

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ