Онлайн-консультант інженера з охорони праці
Фільтр:
Всі
Атестація робочих місць
Будівництво
Розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій
Вогневі роботи
Електробезпека
Засоби індивідуального захисту
Підготовка до перевірок Держпрацею
Медичні огляди
Навчання та інструктажі
Пожежна безпека
Роботи на висоті
Сільське господарство
Системи вентиляції
Система управління охороною праці (СУОП)
Транспорт
Цивільний захист та техногенна безпека
Інші
Розроблення документації
Звітність
Роботи підвищеної небезпеки
Дозвільна документація
Домедична допомога
Пільги та компенсації
Ризик-менеджмент
Охорона праці в офісі
Регулювання праці окремих категорій працівників
Анонім

Чи є легітимним навчання з електробезпеки, якщо в програму не включено питання Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів? Представники Держенергонагляду відмовились від участі в комісії з перевірки знань. У протоколи перевірки знань не включено питання Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів. Просимо роз'яснити, як діяти в цьому випадку.

На запитання відповідає
Волков Сергій Анатолійович,
експерт з питань енергетики

Згідно з вимогами пункту 1.12 глави 1 розділу ІV Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики від 25.07.2006 № 258, особа, відповідальна за електрогосподарство споживача, з урахуванням енергоємності та складу енергетичного…

Переглянути матеріал можуть лише передплатники системи або користувачі демо-доступу

КупитиОтримати демо-доступ