Онлайн-консультант інженера з охорони праці
Фільтр:
Всі
Атестація робочих місць
Будівництво
Нещасні випадки, профзахворювання та аварії
Електробезпека
Засоби індивідуального захисту
Перевірки Держпраці
Медичні огляди
Навчання та інструктажі
Пожежна безпека
Роботи на висоті
Сільське господарство
Система управління охороною праці (СУОП)
Транспорт
Цивільний захист та техногенна безпека
Інші
Розроблення документації
Роботи підвищеної небезпеки
Дозвільна документація
Домедична допомога
Пільги та компенсації
Ризик-менеджмент
Охорона праці в офісі
Регулювання праці окремих категорій працівників
Умови праці та відпочинку
Анонім
04.10.2023
Українські медики навчаються реагування на масові надзвичайні ситуації

Повномасштабна війна та постійні обстріли цивільної інфраструктури, підприємств України спричинили збільшення кількості надзвичайних ситуацій в сотні разів. Така ситуація потребує особливої підготовки екстрених служб до правильного реагування на надзвичайні ситуації, дотримання чітких алгоритмів дій. Лише якісна підготовка, планування та організація надання екстреної медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях дозволить зберегти якомога більшу кількість людських життів.

За підтримки Бюро ВООЗ в Україні розпочався семінар «Менеджмент  пацієнтів при масових випадках на догоспітальному етапі». Протягом двох днів представники 12 регіональних центрів «екстренки» спільно з фахівцями МОЗ та ВООЗ, представниками ДСНС та Патрульної поліції розглядатимуть практичні випадки, як реагувати на надзвичайні ситуації, які трапляються в Україні. 

Цитата

«Такі навчання та тренінги допомагають українським медикам отримувати нові знання та навички. Працівники “екстренки” зможуть дізнатись сучасні аспекти надання допомоги, особливості реагування на масові катастрофи та нормативно-правову базу такої допомоги. Саме завдяки постійному підвищенню кваліфікації лікарів, українці отримують якісну, доступну та сучасну допомогу, навіть у екстремальних умовах», – зауважив перший заступник міністра Сергій Дубров під час семінару.

Навчання дозволять детально проаналізувати дії  екстрених служб під час реагування на надзвичайні ситуації, виявити помилки в роботі.

Важливо

За результатами навчань будуть розроблені практичні рекомендації щодо покращення взаємодії між цими службами, обміну інформацією та оптимізації роботи безпосередньо системи екстреної медичної допомоги.

Джерело: Міністерство охорони здоров’я України